fbpx

Giftbox Splendour

 116,00

Categorieën: ,

Beschrijving

Giftbox Splendour – Intensieve anti-aging verzorging met hyaluronzuur en vitamine B3

De Selvert Giftbox Splendour maakt deel uit van een buitengewone anti-verouderingslijn die de huid intensief hydrateert en verdicht. Dankzij de krachtige combinatie van hyaluronzuur en vitamine B3 (niacinamide) worden rimpels en expressielijnen zichtbaar verzacht en krijgt de huid haar stevigheid en jeugdige uitstraling terug.

Inhoud van de giftbox:

  • Hyaluronic & Vitamin B3 Plump Cream (50 ml): Een verstevigende crème die de huid diep hydrateert en rimpels verzacht. De combinatie van hyaluronzuur en niacinamide helpt de elasticiteit te herstellen en geeft een frisse, volle uitstraling.

  • Hyaluronic & Vitamin B3 Plump Serum (30 ml): Een intensief serum dat diep doordringt in de huid om deze te hydrateren en te verdichten. Het verfijnt de huidstructuur, vermindert fijne lijntjes en zorgt voor een gladde, verjongde teint.

Met deze set haalt u een complete anti-aging routine in huis. De crème en het serum vullen elkaar perfect aan voor maximale resultaten: een stevigere, vollere en stralende huid met een langdurig jeugdige uitstraling. Perfect als verwenmoment voor uzelf of als geschenk.

Extra informatie

Huidtype

,

Producttype

, ,